Унітаз Grohe Cube 3948500H
Grohe Cube 3948500H |
|
Технологія потрійного змиву Triple Vortex використовує для змиву відразу три випускних отвору. Покриття PureGuard робить унітаз гігієнічним: воно скорочує кількість бактерій і створює ультра-гладку поверхню, на якій бруду не затримуються
Сидіння з кришкою купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Cube 3948500H
Усі ціни 7 →Унітаз підлоговий Grohe Cube (чаша) без кришки 3948500H | 18 684 грн. |
Унітаз для підлоги Grohe Cube (чаша) без кришки 3948500H | 23 400 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка GROHE Cube кришка мікроліфт | 28 382 грн. |
Унітаз підлоговий з кришкою і бачком Grohe Cube білий (3948500H39488000) 3 | 26 862 грн. |
Унітаз для підлоги Grohe Cube Ceramic з кришкою, білий (3948500H/39488000) | 25 418 грн. |
Унітаз підлоговий Grohe Cube Ceramic з кришкою, білий (3948500H+39488000) | 26 987 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка GROHE Cube кришка мікроліфт | 28 316 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →