Змішувач Grohe Essence 19285001
Фото 4 |
Grohe Essence 19285001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 19285001
Усі ціни 17 →Зовнішня частина змішувача GROHE ESSENCE NEW (Графіт) 19285AL1 19285AL1 | 12 105 грн. |
Змішувач Grohe Essence New (19285001) 19285001 | 5 800 грн. |
Grohe Grohe Essence 19285DL1 | 13 365 грн. |
Зовнішня частина змішувача для ванни Grohe Essence New бронза (19285DL1) 1 | 13 365 грн. |
Смеситель скрытый (встраиваемый) Grohe Essence 19285DL1 | 7 392 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Essence 19285001:
- Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 35501000)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →