Змішувач Grohe Essence 23590001
Фото 12 |
Grohe Essence 23590001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 23590001
Усі ціни 29 →Змішувач для раковини одноважеля Grohe Essence матовий графіт 23590AL1 | 11 250 грн. |
Змішувач для раковини одноважільний Grohe Essence матовий графіт 23590AL1 | 10 500 грн. |
Grohe Grohe Essence S-Size 24172KF1 | 9 675 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний GROHE Essence чорний латунь 24172KF | 8 820 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence чорний матовий (24172KF1) 24172KF1 | 8 820 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →