Змішувач Grohe Essence 33636001
Відео 4Фото 11 |
Grohe Essence 33636001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 33636001
Усі ціни 39 →Змішувач для душу настінний Grohe Essence (Графіт) 33636AL1 33636AL1 | 12 870 грн. |
Змішувач для душу Grohe Essence 33636001 | 5 770 грн. |
Grohe Grohe Essence 33636AL1 | 12 870 грн. |
Кран для душової кабіни однозахватний GROHE Essence бронзовий латунь без д | 12 915 грн. |
Змішувач для душу Grohe Essence New графіт (33636AL1) 33636AL1 | 12 870 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →