Умивальник Grohe Essence 3956400H 700 мм
Фото 5 | 7 199 грн. Купити! Раковина підвісна Grohe Essence 700 мм (3956400H) 3956400HEsantehnika.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись |
Grohe Essence 3956400H |
|
Додатково може комплектуватися напівп'єдесталом або п'єдесталом. 1 отвір під змішувач, 2 намічених отвори
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grohe Essence 3956400H
Ціни на Grohe Essence 3956400H |
---|---|---|---|---|
Grohe Essence 3956500H 600 мм | від 6 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Grohe Essence 3956400H 700 мм | від 7 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Grohe Essence 3956700H 800 мм | від 11 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Grohe Essence 3956600H 1000 мм | від 15 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →