Душовий набір Grohe Euphoria 110 Mono 27266001
Grohe Euphoria 110 Mono 27266001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 110 Mono 27266001
Усі ціни 27 →Душовий набір Grohe Euphoria 27266001 | 3 075 грн. |
Душовий набір Grohe Euphoria (27266001) 27266001 | 2 800 грн. |
Комплект для душу із стійкою GROHE Euphoria 110 Mono із шлангом 1750мм руч | 3 185 грн. |
Душовий гарнітур GROHE Euphoria Mono (27266001) 27266001 | 3 135 грн. |
Душевой гарнитур Grohe Euphoria Mono (27266001) 193778 | 3 375 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria 110 Mono 27266001:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →