Душова система Grohe Euphoria 210 26363000
Grohe Euphoria 210 26363000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. Система Twistfree проти перекручення шланга
GROHE SafeStop стопор безпеки спрацьовує при 38 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 210 26363000
Усі ціни 7 →Душова система Grohe Euphoria XXL System 210 26363000 | 14 999 грн. |
Душова система Grohe Euphoria XXL System 210 (26363000) 26363000 | 29 436 грн. |
Grohe Euphoria 26363000 | 30 370 грн. |
Grohe Euphoria XXL System 210 chrom 26363000 | 25 120 грн. |
Grohe Euphoria XXL System 210 chrom 26363000 | 25 748 грн. |
Grohe Euphoria XXL System 210 chrom 26363000 | 26 376 грн. |
Душевая система Grohe Euphoria XXL 210 26363000 | 12 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →