Душовий набір Grohe Euphoria Cosmopolitan 27369000
Grohe Euphoria Cosmopolitan 27369000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria Cosmopolitan 27369000
Усі ціни 7 →Душовий набір Grohe Euphoria Cosmopolitan хром 27369000 | 3 195 грн. |
Душовий набір Grohe Euphoria Cosmopolitan (27369000) 27369000 | 3 195 грн. |
Душовий гарнітур GROHE Euphoria Cosmopolitan (27369000) 27369000 | 3 195 грн. |
Grohe Euphoria 27369000 | 2 600 грн. |
Душовий набір Grohe Euphoria Cosmopolitan Stick 27369000 | 3 195 грн. |
Душовий гарнітур GROHE Euphoria Cosmopolitan Stick 27369000 | 2 770 грн. |
Grohe Euphoria Cosmopolitan 27369000 Душовий набір, 1 режим струменя - 273 | 2 856 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria Cosmopolitan 27369000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →