Душовий набір Grohe Euphoria Cube Stick 27703000
Grohe Euphoria Cube Stick 27703000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria Cube Stick 27703000
Усі ціни 18 →Душовий набір Grohe Euphoria Cube хром 27703000 | 3 510 грн. |
Душовий набір Grohe Euphoria Cube (27703000) 27703000 | 3 510 грн. |
Душовий набір GROHE Euphoria Cube із шлангом 1250мм ручною лійкой 50мм та | 3 510 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Euphoria Cube Stick (27703000) 27703000 | 3 510 грн. |
Душовий набір Grohe Euphoria Cube Stick 1 режимом струменя (27703000) 2770 | 3 510 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria Cube Stick 27703000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →