Душова система Grohe Euphoria System 180 27296001
Grohe Euphoria System 180 27296001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria System 180 27296001
Усі ціни 13 →Душова система Grohe Euphoria 27296001 | 21 285 грн. |
Душова система Grohe Euphoria 27296001 | 12 590 грн. |
Душова система із термостатом GROHE Euphoria із верхнім душем латунна хром | 20 363 грн. |
Душова система з термостатом для настінного монтажу Grohe Euphoria System | 21 285 грн. |
Grohe Euphoria 27296001 | 16 830 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria System 180 27296001:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →