Умивальник Grohe Euro 39335000 595 мм
Фото 13 |
Grohe Euro 39335000 |
|
Додатково може комплектуватися напівп'єдесталом (арт. 39201000) або п'єдесталом (арт. 39202000)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euro 39335000 595 мм
Усі ціни 13 →Раковина підвісна Grohe Euro 3933500H | 7 065 грн. |
Раковина підвісна Grohe Euro Ceramic 59,5 х 48,2 см 39335000 | 4 635 грн. |
Умивальник підвісний GROHE Euro Ceramic 595x482x149мм прямокутний білий 39 | 4 458 грн. |
Раковина Grohe Euro 60 см (39335000) 39335000 | 4 635 грн. |
Grohe Euro Ceramic 39335000 | 3 674 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Grohe Euro 39335000
Ціни на Grohe Euro 39335000 |
---|---|---|---|---|
Grohe Euro 39324000 449 мм | від 3 566 грн. | 10 пропозицій | ||
Grohe Euro 39336000 550 мм | від 4 277 грн. | 18 пропозицій | ||
Grohe Euro 39335000 595 мм | від 3 641 грн. | 13 пропозицій | ||
Grohe Euro 39323000 649 мм | від 3 333 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →