Змішувач Grohe Euroeco Cosmopolitan T 36265000
Grohe Euroeco Cosmopolitan T 36265000 |
|
Кран для холодної або змішаної води. 3 режими налаштування: короткий, середній, довгий (приблизно 7, 15, 30 секунд). Заводська налаштування: короткий
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euroeco Cosmopolitan T 36265000
Порційний вентиль Grohe Euroeco 36265000 | 5 985 грн. |
Кран для води порційний Grohe Euroeco Cosmopolitan T (36265000) 36265000 | 5 985 грн. |
Кран для води порційний Grohe Euroeco Cosmopolitan T (36265000) | 5 985 грн. |
Спеціальний змішувач Grohe Euroeco Cosmopolitain T Хром (36265000) | 5 985 грн. |
Порційний кран Grohe Euroeco Cosmopolitan T (36265000) | 5 985 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →