Змішувач Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000
Відео 2Фото 12 |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000 |
|
Модель Eurosmart Cosmopolitan 23326 має ланцюжок з грузиком (призначена для пробки, що закриває зливний отвір раковини). Можливість установки мінімального витрати 5 л/хв.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000
Усі ціни 7 →Змішувач Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000 | 4 494 грн. |
Змішувач Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000 | 3 940 грн. |
Grohe Grohe Eurosmart Cosmopolitan M-Size 23327KW0 | 7 695 грн. |
Змішувач для раковини GROHE Eurosmart Cosmopolitan 23327000 | 4 291 грн. |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Змішувач одинважільний для раковини M-Size (2 | 9 618 грн. |
Змішувач Grohe Eurosmart Сosmopolitan 23326000 | 4 356 грн. |
Змішувач для раковини GROHE EUROSMART COSMOPOLITAN 23327KW0 матовий чорний | 7 695 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →