Змішувач Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33552002 (3355220E)
Фото 3 |
Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33552002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33552002
Змішувач для раковини Grohe Eurostyle cosmopolitan 3355220E | 5 850 грн. |
33552002 Eurostyle Cosmopolitan Змішувач одноважільний для раковини 335520 | 4 378 грн. |
Змішувач для раковини GROHE Eurostyle Cosmopolitan 33552002 | 5 935 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Eurostyle cosmopolitan (3355220E) 3355220E | 5 460 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33552002:
- Можливість встановленя мінімальної витрати 2.5 л/хв
- У моделі Eurostyle Cosmopolitan з арт. 3355220E максимальна витрата води 5.8 л/хв
РекомендуємоПорівняти в таблиці →