Змішувач Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33635002
Фото 3 |
Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33635002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33635002
Змішувач GROHE EUROSTYLE COSMOPOLITAN 33635002 | 3 748 грн. |
Вбудований змішувач для душу НЧ+СЧ Grohe Eurostyle Cosmopolitan (33635002) | 6 604 грн. |
Змішувач для душу Grohe прихований монтаж Eurostyle Cosmopolitan Хром (336 | 6 781 грн. |
Смеситель однорычажный для душа Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33635002 | 5 720 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33635002:
- В комплекті прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 33 964 000)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →