Змішувач Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33637002
Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33637002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33637002
Grohe Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33637002 | 9 777 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем GROHE Eurostyle Cosmopolitan хр | 7 378 грн. |
Вбудований змішувач для ванни НЧ+СЧ Grohe Eurostyle Cosmopolitan (33637002 | 7 148 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Grohe Eurostyle Cosmopolitan (33637 | 7 362 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Eurostyle Cosmopolitan прихований 33637002 | 7 695 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Eurostyle Cosmopolitan 33637002:
- В комплекті прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 33 963 000)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →