Змішувач Grohe Get 31484001
Відео 1Фото 3 |
Grohe Get 31484001 |
|
QuickFix: система швидкого монтажу. Автоматичне повернення на ламінарний струмінь після закриття подачі води. Регулювання витрати води. EasyDock: легке витягування і повернення на місце висувного виливу.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Get 31484001
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні Grohe QuickFix Get хром 31484001 | 8 599 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Grohe QuickFix Get (колір - хром) 31 | 8 599 грн. |
Grohe Grohe QuickFix Get 31484001 | 8 599 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою GROHE QuickFix Get 31484001 хром лат | 8 599 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Grohe QuickFix Get (31484001) 314840 | 8 599 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →