від 11 640 грн.душовий гарнітур, лійка: режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 10 799 грн.ретро, для умивальника, двохвентильний, вбудований, струмінь: глибина 177 мм
від 11 760 грн.ретро, для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 82 мм, глибина 110 мм, Німеччина
від 4 686 грн.душовий гарнітур, лійка: режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), шланг, кріплення ручного душу
від 48 000 грн.ретро, для ванни, для прийняття душу, одноважільний, підлоговий, струмінь: висота 947 мм, глибина 320 мм
від 4 799 грн.гігієнічна, лійка: режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка)
від 9 499 грн.ретро, для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 82 мм, глибина 110 мм
від 12 099 грн.ретро, для умивальника, двохвентильний, вбудований, струмінь: глибина 234 мм
від 16 880 грн.ретро, для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 234 мм, глибина 157 мм, Німеччина
від 15 280 грн.ретро, для умивальника, двохвентильний, настільний монтаж, струмінь: висота 199 мм, глибина 156 мм, нахил 9 °, Німеччина
від 14 379 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Німеччина
від 12 899 грн.ретро, для ванни, для прийняття душу, термостатичний, без душової лійки, вбудований, Німеччина
від 18 680 грн.ретро, для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 213 мм, Німеччина
від 10 330 грн.ретро, для прийняття душу, одноважільний, вбудований, Німеччина
від 12 800 грн.ретро, для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 83 мм, глибина 109 мм
від 11 000 грн.ретро, для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, вбудований, Німеччина
від 14 599 грн.ретро, для умивальника, двохвентильний, настільний монтаж, струмінь: висота 161 мм, глибина 157 мм, Німеччина