Змішувач Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M 34065002
Фото 12 |
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M 34065002 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M 34065002
Усі ціни 11 →Термостат ДЛЯ ДУША GROHE GROHTHERM 1000 COSMOPOLITAN M 34065002 | 5 899 грн. |
Змішувач Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M (34065002) 34065002 | 6 468 грн. |
Grohe Dn 15 Grohtherm 1000 Cosmopolitan M 34065Gn2 | 15 360 грн. |
Grohe Dn 15 Grohtherm 1000 Cosmopolitan M 34065Gn2 | 15 744 грн. |
Grohe Dn 15 Grohtherm 1000 Cosmopolitan M 34065Gn2 | 16 128 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M 34065002:
- Обмежувач температури води (38°C)
- Фільтри що вловлюють бруд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →