Змішувач Grohe Grohtherm 1000 Performance 34778000
Фото 5 |
Grohe Grohtherm 1000 Performance 34778000 |
|
Поверхня з захистом від опіків Grohe CoolTouch. Попередньо встановлений обмежувач температури 38 °С. Grohe EcoButton: кнопка на рукоятці для включення режиму економії води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm 1000 Performance 34778000
Змішувач для душу Grohe Grohtherm 1000 Performance хром 34778000 | 7 200 грн. |
Grohe GROTHERM 1000 Performance змішувач з термостатом, хром 34778000 | 8 865 грн. |
Термостат для душу Grohe GROHTHERM 1000 Performance (34778000) | 8 865 грн. |
Змішувач термостатичний для душу Grohe Grohtherm 1000 Performance 34778000 | 7 880 грн. |
Змішувач термостатичний для душу Grohe Grohtherm 1000 Performance 34778000 | 7 992 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →