Змішувач Grohe Grohtherm 2000 34174001
Відео 2Фото 4 |
Grohe Grohtherm 2000 34174001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm 2000 34174001
Усі ціни 23 →Термостат для ванни з поличкою Grohe Grohtherm 2000 34464001 | 18 810 грн. |
Термостат для ванни з поличкою Grohe Grohtherm 2000 34464001 | 18 810 грн. |
Змішувач для ванної терморегулювальний GROHE Grohtherm 2000 хром латунь 34 | 18 810 грн. |
Термостат для ванни Grohe Grohtherm 2000 New (34464001) 34464001 | 18 810 грн. |
Змішувач для ванни GROHE Grohtherm 2000 34464001 | 14 525 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Grohtherm 2000 34174001:
- Обмежувач температури води (38°C)
- Фільтри що вловлюють бруд
- Модель Grohtherm 2000 34464001 має знімну поличку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →