Змішувач Grohe Grohtherm 24075000
Фото 3 |
Grohe Grohtherm 24075000 |
|
Стопор безпеки SafeStop спрацьовує при 38 °C. Змішувач на 2 виходи. Вбудовані зворотні клапани і фільтри що вловлюють бруд
Купується окремо прихована частина (арт. 35 600 000)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm 24075000
Усі ціни 15 →Змішувач для душу термостатичний Grohe Grohtherm 24075000 | 14 145 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE GROHTHERM хром лат | 15 525 грн. |
Термостат для душу прихованого монтажу Grohe Grohtherm (24075000) 24075000 | 15 525 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) GROHE Grohtherm 24075000 | 12 683 грн. |
Термостат для душа Grohe Grohtherm (24075000) 24075000 | 15 525 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →