Змішувач Grohe Grohtherm 500 34793000
Відео 1Фото 5 |
Grohe Grohtherm 500 34793000 |
|
У комплекті грязеулавливающие фільтри. Рукоятка з економічною кнопкою EcoButton і індивідуально встановлюваним стопором. Обмежувач температури при 38 °C. вбудовані зворотні клапани. ProGrip: рукоятки змішувача з рифленою поверхнею.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm 500 34793000
Усі ціни 6 →Змішувач для душу з термостатом Grohe Grohtherm 500 хром 34793000 | 4 999 грн. |
Змішувач для душу з термостатом Grohe Grohtherm 500 хром 34793000 | 4 879 грн. |
Термостат для душу Grohe Grohtherm 500 (34793000) 34793000 | 5 353 грн. |
Термостат для душа Grohe Grohtherm 500 (34793000) 34793000 | 5 355 грн. |
Комплект термостат з гігієнічним душем Grohe Grohtherm (34793000+26352000) | 5 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →