Змішувач Grohe Grohtherm Cube 34497000
Відео 3Фото 3 |
Grohe Grohtherm Cube 34497000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm Cube 34497000
Усі ціни 17 →Змішувач Grohe Grohtherm Cube 34497000 | 20 250 грн. |
Змішувач Grohe Grohtherm Cube (34497000) 34497000 | 20 250 грн. |
Термостат для ванни Grohe Grohtherm Cube (34497000) 34497000 | 20 250 грн. |
Змішувач для ванни GROHE Grohtherm Cube 34497000 | 18 075 грн. |
Grohe Grohtherm Cube 34497000 для ванны | 17 918 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Grohtherm Cube 34497000:
- Фільтри що вловлюють бруд
- Обмежувач температури води (38°C)
- Модель Grohtherm Cube 34502000 має знімну поличку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →