Змішувач Grohe Grohtherm SmartControl 29156LS0
Фото 3 |
Grohe Grohtherm SmartControl 29156LS0 |
|
Обмежувач температури спрацьовує при 38 °C (можна збільшити до 43 °C). Технологія SmartControl дасть змогу вам регулювати напір води за допомогою натискання кнопки прокручування. Технологія TurboStat запобіжить неприємні скачки температури
Ви можете контролювати, перемикатися або комбінувати різні режими струменя і виходи води. Змішувач на 2 виходи
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm SmartControl 29156LS0
Зовнішня частина термостата для ванни Grohe Grohtherm SmartControl біла (2 | 27 599 грн. |
Grohe Grohtherm SmartControl biały 29156LS0 | 22 960 грн. |
Grohe Grohtherm SmartControl biały 29156LS0 | 23 534 грн. |
Grohe Grohtherm SmartControl biały 29156LS0 | 24 108 грн. |
Grohe Grohtherm SmartControl Термостат закритого монтажу з 2 кнопками упра | 32 823 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →