Кухонна мийка Grohe K200 31720SD0 440x440 (31720SD0)
Grohe K200 31720SD0 |
|
Зовнішня частина мийки покрита шумопоглинаючим матеріалом. В комплект входить корзинчатий вентиль, сифон та монтажний набір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K200 31720SD0 440x440
Усі ціни 19 →Мийка для кухні Grohe K-Series К200 d 440 31720SD0 | 5 535 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K200 (31720SD0) 31720SD0 | 5 535 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі, матова Ø 44 см Grohe 31720SD0 | 4 999 грн. |
Кухонна мийка із нержавіючої сталі кругла GROHE 440мм x 440мм матова 1мм і | 5 573 грн. |
Мийка кухонна Grohe K-series K200, нержавіюча сталь (31720SD0) 31720SD0 | 5 535 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →