Кухонна мийка Grohe K700 31574SD0 540x440
Фото 6 |
Grohe K700 31574SD0 |
|
Мийка має шумоізоляційні накладку на дні чаші. QuickFix швидка монтажна система
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K700 31574SD0 540x440
Усі ціни 15 →Мийка для кухні під стільницю Grohe K700 чаша 54х44 см графіт темний матов | 41 002 грн. |
Кухонна мийка GROHE K700U 31574GN0 | 45 809 грн. |
Кухонна мийка Grohe Sink K700 Undermount 31574AL0 | 50 400 грн. |
Комплект: Кухонна мийка Grohe K700 з кухонним змішувачем Eurocube (31574SD | 32 363 грн. |
Кухонна мийка Grohe K700 54X44 Brushed Cool Sunrise 31574Gn0 | 51 168 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →