Кухонна мийка Grohe K700 31654AP0 533x457
Фото 5 |
Grohe K700 31654AP0 533x457610x460 |
|
З системою швидкого монтажна (QuickFix)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K700 31654AP0 533x457
Усі ціни 38 →Мийка для кухні прямокутна Grohe K700U 60-C 53.3 / 45.7 1.0 композитна сір | 12 780 грн. |
Grohe Grohe K-series 31654AP0 | 12 780 грн. |
Мийка кухонна Grohe K700U, 533x457x205мм (31654AT0) 31654AT0 | 12 780 грн. |
Кухонна мийка Grohe K700 54х46 сірий граніт (31654AT0) 31654AT0 | 12 780 грн. |
Мийка кухонна Grohe K700U, 533x457x205мм (31654AT0) | 12 780 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Grohe K700 31654AP0
Ціни на Grohe K700 31654AP0 |
---|---|---|---|---|
Grohe K700 31654AP0 533x457 | від 9 400 грн. | 39 пропозицій | ||
Grohe K700 31655AP0 610x460 | від 9 768 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →