Кухонна мийка Grohe K700 31726SD0 550x450
Фото 3 |
Grohe K700 31726SD0 |
|
Зовнішня частина мийки покрита шумопоглинаючим матеріалом. В комплект входить корзинчатий вентиль, сифон та монтажний набір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K700 31726SD0 550x450
Усі ціни 25 →Мийка для кухні Grohe K200 550х450 мм сатин 31726SD0 | 11 926 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K700 (31726SD0) 31726SD0 | 11 925 грн. |
Кухонна мийка GROHE K700 31726SD0 | 10 364 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі, матова 55 х 45 см Grohe 31726SD0 | 9 770 грн. |
Раковина на кухню із нержавійки прямокутна GROHE 550мм x 450мм матова 1мм | 11 938 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →