Кухонна мийка Grohe K800 31584SD0 846x560
Фото 5 |
Grohe K800 31584SD0 846x5601024x560 |
|
Мийка має шумоізоляційні накладку на дні чаші
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K800 31584SD0 846x560
Усі ціни 7 →Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K800 31584SD0 матова | 47 000 грн. |
Кухонна мийка Grohe K800 31584SD0 SD00032623 | 36 899 грн. |
Кухонная мойка с нержавеющей стали Grohe K800 31584SD0 матовая | 29 300 грн. |
Мийка для кухні Grohe 1 чаша, матова, в рівень зі стільницею 31584SD0 | 59 850 грн. |
Мийка кухонна Grohe EX Sink K800 подвійна (90 cm) (31584SD0) | 37 530 грн. |
Кухонна мийка Grohe Sink K800 31584SD0 | 38 610 грн. |
Кухонні мийки Grohe EX Sink K800 підвійна (90 cm) (31584SD0) | 59 850 грн. |
Модификації Grohe K800 31584SD0
Ціни на Grohe K800 31584SD0 |
---|---|---|---|---|
Grohe K800 31584SD0 846x560 | від 29 300 грн. | 7 пропозицій | ||
Grohe K800 31586SD0 1024x560 | від 34 400 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →