Змішувач Grohe Lineare 19965000 (19965001)
Grohe Lineare 19965000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Lineare 19965000
Усі ціни 6 →Змішувач одинважільний для ванни на 3 отвори Grohe Lineare 19965001 | 32 625 грн. |
Змішувач одноважільний для ванни на 3 отвори Grohe Lineare 19965001 | 30 450 грн. |
Grohe Lineare chrom 19965001 | 23 360 грн. |
Grohe Lineare chrom 19965001 | 23 944 грн. |
Grohe Lineare chrom 19965001 | 24 528 грн. |
Grohe 19965001 Lineare однорычажный на 3 отверстия | 32 625 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →