Змішувач Grohe Lineare 23106001
Фото 5 |
Grohe Lineare 23106001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Lineare 23106001
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини Grohe Lineare з донним клапаном суперсталь 23106DC1 | 9 199 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Lineare DN 15 S-Size (колір - суперсталь), з н | 10 600 грн. |
Змішувач для раковини GROHE Lineare 23106001 | 7 125 грн. |
Grohe Dn 15 Lineare 23106Dc1 | 10 280 грн. |
Grohe Dn 15 Lineare 23106Dc1 | 10 537 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →