Змішувач Grohe Lineare M 20304001
Grohe Lineare M 20304001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Lineare M 20304001
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини GROHE Lineare New 20304001 | 15 210 грн. |
Змішувач для раковини GROHE Lineare New 20304001 | 11 500 грн. |
Змішувач для раковини на три отвори Grohe Lineare (20304001) | 15 210 грн. |
Grohe Dn 15 Lineare 20304001 | 11 160 грн. |
Grohe Dn 15 Lineare 20304001 | 11 439 грн. |
Grohe Dn 15 Lineare 20304001 | 11 718 грн. |
Grohe 20304001 Lineare на три отверстия M-Size | 15 210 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →