Змішувач Grohe Minta 32168000
Відео 9Фото 10 |
Grohe Minta 32168000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Minta 32168000
Усі ціни 35 →Змішувач для кухні GROHE MINTA 32168000 | 12 825 грн. |
Змішувач для кухні, з висувним виливом Grohe Minta 32168000 | 12 825 грн. |
Grohe Grohe Minta 32168000 | 12 825 грн. |
Змішувач для кухні із витяжних шлангом GROHE Minta хром латунь 32168000 | 12 303 грн. |
Змішувач для мийки Minta GROHE (32168000) 32168000 | 12 825 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Minta 32168000:
- Регулювання витрати води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →