Змішувач Grohe Minta SmartControl 31613000
Фото 13 |
Grohe Minta SmartControl 31613000 |
|
Для подачі води потрібно натиснути на кнопку на кінці виливу. Щоб збільшити напір води від режиму EcoJoy до максимального напору води потрібно повернути кнопку. Magnetic Docking: гарантує легке витягання і повернення головки аератора у вихідне положення
QuickFix Plus: швидка і проста установка змішувача (не потрібно ніяких інструментів)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Minta SmartControl 31613000
Усі ціни 48 →Змішувач для кухні Grohe Minta SmartControl з висувним виливом суперсталь | 24 390 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Minta SmartControl 31613000 | 18 765 грн. |
Кран кухонний із висувною лійкою GROHE Minta SmartControl хром латунь 3161 | 18 765 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Minta SmartControl (31613000) 31613000 | 18 765 грн. |
Змішувач для кухонної мийки GROHE Minta SmartControl 31613A00 | 18 359 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →