Верхній душ Grohe Rainshower 310 SmartActive 26475000
Фото 3 |
Grohe Rainshower 310 SmartActive 26475000 |
|
Є два режими струменя: можна перемикатися між ними або включити обидва режими одночасно. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower 310 SmartActive 26475000
Усі ціни 17 →Лейка для верхнього душа Grohe Rainshower Smartactive 310 з власником граф | 39 196 грн. |
Верхній душ Ø 310 мм з душовим кронштейном 430 мм Grohe Rainshower SmartAc | 39 196 грн. |
Grohe Warm Sunset Rainshower Smartactive 26475Da0 | 27 080 грн. |
Grohe Warm Sunset Rainshower Smartactive 26475Da0 | 27 757 грн. |
Grohe Warm Sunset Rainshower Smartactive 26475Da0 | 28 434 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →