Верхній душ Grohe Rainshower F-Series 27938001
Фото 3 |
Grohe Rainshower F-Series 27938001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Верхній душ контролюється 4 виходами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower F-Series 27938001
Усі ціни 7 →Верхній душ GROHE Rainshower F-series 3 режиму 381х60 мм хром 27938001 | 76 000 грн. |
Верхній душ GROHE Rainshower F-series 3 режими 381х60 мм хром 27938001 | 59 859 грн. |
Верхній душ із кронштейном GROHE Rainshower F-Series 15" 677x381мм латунни | 155 116 грн. |
Grohe Rainshower F-Series 20 górna chrom 27938001 | 113 200 грн. |
Grohe Rainshower F-Series 20 górna chrom 27938001 | 116 030 грн. |
Grohe Rainshower F-Series 20 górna chrom 27938001 | 118 860 грн. |
Верхній душ із кронштейном GROHE Rainshower F-Series 15" 677x381мм латунни | 153 688 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →