Верхній душ Grohe Rainshower Mono 360 26450000
Фото 5 |
Grohe Rainshower Mono 360 26450000 |
|
Технологія DreamSpray гарантує, що натиск води кожної душової форсунки буде однаковим. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби.
Вибір режиму PureRain або Rain O2 при першій установці, заводська установка PureRain.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower Mono 360 26450000
Усі ціни 15 →Верхній душ Grohe Rainshower 360 26450000 з душовим кронштейном 360х220 мм | 16 199 грн. |
Верхній душ із кронштейном GROHE Rainshower 361x220мм латунний білий 26450 | 23 827 грн. |
Верхній душ з кронштейном Grohe Rainshower Mono 360 (26450LS0) 26450LS0 | 21 420 грн. |
Верхній душ з душовим кронштейном Grohe Rainshower 360 Mono (26450LS0) 264 | 25 110 грн. |
Grohe Rainshower 360 Chrom 26450000 | 19 720 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →