Душовий набір Grohe Rainshower SmartActive 130 26546000
Фото 17 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 26546000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. SmartTip: вибір режиму струменя одним натисканням пальця (на кільце круглої кнопки). Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Система Twistfree проти перекручення шланга
QuickFix Plus: регульована відстань між настінними кріпленнями штанги дозволяє використовувати для монтажу вже наявні отвори в стіні. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. Мінімальний тиск: 1.0 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 130 26546000
Усі ціни 16 →Душовий гарнітур зі штангою Grohe Rainshower Smartactive 130 3 типи струме | 7 470 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Rainshower Smartactive 130 (колір - хром), 3 види с | 7 470 грн. |
Набір для душу із штангою GROHE Rainshower Smartactive 130 із шлангом 1750 | 7 470 грн. |
Душовий гарнітур Grohe RAINSHOWER Smartactive 130 (26546000) 26546000 | 7 470 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Rainshower Smartactive 130 3 режими струменя (26546 | 7 470 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →