Душовий набір Grohe Rainshower SmartActive 130 26578000
Фото 15 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 26578000 |
|
SmartTip: вибір режиму струменя одним натисканням пальця (на кільце круглої кнопки). Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Система Twistfree проти перекручення шланга. RainStart: ручний душ завжди починає роботу з режиму Rain
QuickFix Plus: регульована відстань між настінними кріпленнями штанги дозволяє використовувати для монтажу вже наявні отвори в стіні. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. З металевими настінними кріпленнями
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 130 26578000
Душовий гарнітур зі штангою Grohe Rainshower Smartactive 130 3 типи струме | 7 011 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Rainshower Smartactive 130 26578000 | 7 000 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Rainshower SmartActive 130 (26578000) 26578000 | 7 652 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Rainshower Smartactive 130 (колір - хром), 3 види с | 7 652 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Rainshower SmartActive 130 26578000:
- Мінімальний тиск: 1.0 бар
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →