Душовий набір Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26583000
Фото 11 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26583000 |
|
SmartTip: вибір режиму струменя одним натисканням пальця (на кільце круглої кнопки). Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. Захист від перекручування шланга Twistfree.
Fastfixation Plus: регульована відстань між настінними кріпленнями штанги дозволяє використовувати для монтажу вже наявні отвори в стіні. Система SpeedClean проти вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26583000
Усі ціни 15 →Душовий гарнітур зі штангою Grohe Rainshower Smartactive Cube 130 3 типи с | 7 470 грн. |
Душовий гарнітур зі штангою Grohe Rainshower Smartactive Cube 130 3 типу с | 7 470 грн. |
Душовий набір із стійкою GROHE RAINSHOWER SMARTACTIVE 130 CUBE із шлангом | 7 470 грн. |
Душовий гарнітур Grohe RAINSHOWER SMARTACTIVE 130 CUBE (26583000) 26583000 | 7 470 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Rainshower SmartActive Cube 130 3 режими струменя 2 | 7 470 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →