Душовий набір Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26586000
Відео 2Фото 17 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26586000 |
|
SmartTip: вибір режиму струменя одним натисканням пальця (на кільце круглої кнопки). Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби.
RainStart: ручний душ завжди починає роботу з режиму Rain. Універсальне кріплення, що підходить до будь-якого стандартного шланга. Система SpeedClean проти вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26586000
Усі ціни 9 →Душовий гарнітур зі штангою Grohe Rainshower Smartactive Cube 130 3 типи с | 7 011 грн. |
Душовий гарнітур зі штангою Grohe Rainshower Smartactive Cube 130 3 типу с | 6 150 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube (26586000) 26586000 | 6 747 грн. |
Душовий набір GROHE RAINSHOWER Smartactive Cube 130 (26586000) хром | 7 695 грн. |
Душевой гарнитур со штангой Grohe Rainshower Smartactive Cube 130 3 типа с | 7 695 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →