Душова система Grohe Rainshower SmartActive 310 27966001
Фото 15 |
Grohe Rainshower SmartActive 310 27966001 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Технологія DreamSpray гарантує, що напір води з кожною душовою форсунки буде однаковим. Внутрішній водний канал WaterGuide запобіжить нагрівання поверхні душа.
Верхній душ з кульовим шарніром кут повороту ± 10°
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 310 27966001
Усі ціни 19 →Душова система з термостатом Grohe Rainshower Smartactive 310 хром 2796600 | 37 002 грн. |
Душева система Grohe Rainshower Smartactive 27966001 | 52 650 грн. |
Душова система із термостатом GROHE Rainshower Smartactive із верхнім душе | 46 600 грн. |
Душова система Grohe Rainshower SmartActive 310 (27966001) 27966001 | 45 782 грн. |
Душева система Grohe Smartactive 310 з термостатом для настінного монтажу | 52 650 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →