Верхній душ Grohe Rainshower SmartConnect 310 26640000
Відео 2Фото 11 |
Grohe Rainshower SmartConnect 310 26640000 |
|
Водонепроникний пульт дистанційного керування для зміни або комбінування режимів. За допомогою бездротового управління забезпечується зв'язок з блоком встановленим у верхньому душі. DreamSpray: потік води з кожної форсунки буде однаковим
Тримач пульта призначений для прикручування або приклеювання на стіну. В комплекті: 3 батарейки ААА, 1 батарея CR 2032. Світлодіодний індикатор відображає установку з'єднання і необхідність заміни батареї
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartConnect 310 26640000
Усі ціни 7 →Верхній душ GROHE Rainshower 310 SmartConnect з кронштейном (26640000) 266 | 24 000 грн. |
Верхній душ із кронштейном GROHE Rainshower SmartConnect 320мм латунний хр | 25 740 грн. |
Grohe Rainshower Smartconnect 26640000 | 21 520 грн. |
Grohe Rainshower Smartconnect 26640000 | 22 058 грн. |
Grohe Rainshower Smartconnect 26640000 | 22 596 грн. |
Верхній настінний душ з бездротовим керуванням Rainshower 310 SmartConnect | 27 027 грн. |
Верхній душ із кронштейном GROHE Rainshower SmartConnect 320мм латунний хр | 25 740 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →