Душова система Grohe Rainshower System 400 27175000
Grohe Rainshower System 400 27175000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower System 400 27175000
Душова система Grohe RAINSHOWER 27175000 | 20 800 грн. |
Душева система Grohe RAINSHOWER 27175000 | 20 800 грн. |
Душевая система с переключателем Grohe Rainshower 27175000 | 16 000 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Rainshower System 400 27175000:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →