Змішувач Grohe Scala 30441000
Фото 13 |
Grohe Scala 30441000 |
|
Автоматичне повернення на ламінарний струмінь після закриття подачі води. Система швидкого монтажу. Регулювання витрати води. Не містить нікелю і свинцю. Magnetic Docking: гарантує легке витягування і повернення головки аератора у вихідне положення.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Scala 30441000
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні із висувною лійкою GROHE Scala хром латунь 30441000 | 16 758 грн. |
Grohe Scala Chrom 30441000 | 14 840 грн. |
Grohe Scala Chrom 30441000 | 15 211 грн. |
Grohe Scala Chrom 30441000 | 15 582 грн. |
Змішувач для кухні висувний хром Grohe Scala 30441000 | 17 596 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Scala одноважільний 30441000 | 16 758 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою GROHE Scala хром латунь 30441000 | 16 758 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →