Унітаз Grohe Sensia Arena 39354SH0
Відео 7Фото 25 |
Grohe Sensia Arena 39354SH0 |
|
Унітаз-біде має три режими гігієнічного душу, освіжувач повітря, який перешкоджає поширенню запахів. Модель має спеціальне антибактеріальне і грязевідталкуючи покриття Grohe Hygiene
Потрібно живлення від мережі 230 В
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Sensia Arena 39354SH0
Усі ціни 9 →Унітаз-біде підвісний Grohe Sensia Arena з електронним управлінням альпін- | 152 550 грн. |
Унітаз-біде (безободковий) з іонізацією повітря Grohe Sensia Arena (сидінн | 152 550 грн. |
Унітаз-біде підвісний Grohe Sensia Arena (39354SH1) 39354SH1 | 152 550 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Grohe Sensia Arena (39354SH1) | 152 550 грн. |
Унитаз-биде Grohe Sensia Arena 39354SH0 | 152 550 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →