Інсталяція для туалету Grohe Solido Perfect 39186000 WC
Grohe Solido Perfect 39186000 WC |
|
З ізоляцією від конденсаційної вологи. Для монтажу перед стіною або стіною-перегородкою. Підготовлена для облицювання. Пневматичний змивний клапан з двома режимами зливу: двооб'ємний або старт/стоп.
Інсталяція комплектується підвісним унітазом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Solido Perfect 39186000 WC
Комплект інсталяція з унітазом Grohe Solido Perfect з кришкою Soft-Close 3 | 18 000 грн. |
Набір інсталяція для унітазу Grohe Solido Perfect 4в1 з унітазом та кришко | 18 000 грн. |
Система інсталяції 4 в 1 з унітазом Grohe Solido Perfect (39186000) 391860 | 18 000 грн. |
Комплект инсталляция + унитаз Grohe Solido Perfect с крышкой Soft-Close 39 | 18 000 грн. |
Комплект інсталяція + унітаз Grohe Solido Perfect з кришкою Soft-Close 391 | 18 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →