Ручна лійка Grohe Vitalio Joy 110 Massage 27319000
Grohe Vitalio Joy 110 Massage 27319000 |
|
Універсальне кріплення, відповідне до будь-якого стандартного шланга. Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Joy 110 Massage 27319000
Лійка ручного душу Grohe QuickFix Vitalio Joy 110 хром 27319000 | 2 699 грн. |
Ручний душ, 3 режими струмені Grohe QuickFix Vitalio Joy (колір - хром) 27 | 2 799 грн. |
Ручний душ, 3 режими струменю Grohe QuickFix Vitalio Joy 27319000 | 2 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →