Змішувач Grohe Zedra Touch 30219001
Фото 4 |
Grohe Zedra Touch 30219001 |
|
Активація подачі холодної води шляхом контакту виливу з шкірою. Вимикання подачі води після 60 секунд безперервної роботи. Автоматичне зворотнє переключення на аератор після вимкнення. Регулювання витрати води. Система швидкого монтажу
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Zedra Touch 30219001
Змішувач для кухні Grohe Zedra Touch 30219001 | 35 000 грн. |
Сенсорний змішувач для кухні Grohe Zedra Touch (колір - хром) 30219001 302 | 21 100 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Grohe Zedra Touch (30219001) 30219001 | 33 180 грн. |
Кухонний змішувач сенсорний для мийки GROHE Zedra Touch (30219001) | 34 120 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →